«Polis Pilâvı» ve Mert adlı Namerd Aktaş!

Kendini «altın»dan taş sananın, resmî amirlerinin dışında ve üstünde etkin konumda gayrıresmi amirleri mi var ki,karlov verilmiş bir emir varsa ölesiye yerine getiriyor? Terör maşasını kullanan eller çok iyi bilirler ki; Türkiye ile Rusya çıkarları gereği yakınlaşmışlarsa, Karlov’un öldürülmesi Rusyayı Türkiyeden uzaklaştırmaz. Amaç Türkiyeyi yönetilemez hale getirip Türk devletini yıkmaksa; bu da olanaksız. Rusya’nın Ankara Büyükelçisini katleden Mevlut Mert Altıntaş; polis pirincindeki ak taş’tır. Neden mi?

***

©Erol Erdoğmuş.

OLAY

Bir pirinç tanesi renginde ve büyüklüğündeki ak taş; gözle görülmez ve pilavda diş kırar.

Rusya’nın Ankara Büyükelçisini katleden Mevlut Mert Altıntaş; polis pirincindeki ak taş’tır.

Bu aktaş(!)’a, Cumhurbaşkanının katıldığı 8 programda görev üstlendirilebilmiştir!..

Formal amirlerinin dışında ve üstünde etkin konumda informal amirleri mi var ki, verilmiş bir emir varsa ölesiye yerine getiriyor?

PSİKOLOJİK ESARET

İnsanlar can acısıyla zorla ya da okşanıp inandırılarak esir alınıyorlar.

Esirler cinnet getirerek kendi adlarına, ya da ÜST İRADE‘lerden emir alarak cinayetler işliyorlar.

Mert adlı namerdin Rus Büyükelçi Karlov ile ne alıp veremediği var? Rus Devleti ile varsa, Karlov’u öldürerek Rusyayı dize mi getirecek?! Karlov Rus devleti değil, milyonlarca Rus’tan biri.

Bu nedenle Karlov’u öldürmeye ve bu uğurda ölmeye değer mi? Namert bu akılsızlığıyla, Karlov’un katili ve kendinin intiharcısı oldu.

MAŞALI ELLER

Terör maşasını kullanan eller çok iyi bilirler ki; Türkiye ile Rusya çıkarları gereği yakınlaşmışlarsa, Karlov’un öldürülmesi Rusyayı Türkiyeden uzaklaştırmaz. Tıpkı düşürülen Rus uçağının yakınlaşmayı bozamadığı gibi.

Amaç Türkiyeyi yönetilemez hale getirip Türk devletini yıkmaksa; bu da olanaksız. Terör kalleşliği, Türk halkını devleti, ordusu, polisiyle bütünleştirir.

*

TurkLider_logo

Reklamlar